Marttan Manufacture

Kostka klasik modrá

Velká kostka , naprostá klasika. Barva ecru a temně modrá, podtrhuje tento nestárnoucí vzor. Ložnice na chalupě, v moderním bytě .... hodí se prostě všude. 100% tkaná poctivá bavlna, 200g/m2 Údržba: praní 40-60 C°, vhodná aviváž Rozměry: 1x140/200 cm, 1x70/90 cm

Předobjednávka
2 450 Kč

Sada povlečení má klasické české rozměry, cícha 1x140/200cm, polštář 1x 70/90cm a praktické uzavírání na zip.

Ušité ze 100 % bavlny 

Při výrobě povlečení používáme pouze kvalitní přírodní materiály, 100 % bavlnu .Všechny naše materiály mají známku kvality Öko-Tex Standard 100 (tahle zkratka označuje mezinárodní testovací a certifikační systém pro textilie a zákazníkům zaručuje, že jsou vyráběny pouze ze zdravotně nezávazných materiálů. Zkrátka takový punc opravdovosti a záruka toho, že se nemusíte do našich látek bát uložit ani ty nejmenší a nejvzácnější spáče).

Správné praní je základem dlouhé životnosti

Před prvním použitím vždy vyperte. Povlečení perte v běžných pracích prostředcích, ovšem nikdy nepoužívejte zesvětlovače. Tmavší povlečení doporučujeme prát naruby, aby barva zůstala stálá dobrou desítku let. Pro nejměkčí a heboučký výsledek používejte aviváž. Pokud chcete svoji ložnici opravdu provonět, kápněte přímo do bubnu pračky pár kapek levandulového esenciálního oleje. Pro dobré usínání ho můžete střídat s meduňkovým esenciálním olejem. Ucítíte opravdový rozdíl.

Naše povlečení je opatřené skrytým uzávěrem na zip, proto ho můžete nechat i vymandlovat.

Když budete dodržovat prací symboly na etiketách našich výrobků, uchová si povlečení svou svěžest, krásnou barvu a poctivost materiálu dlouhé roky.

Hand made