Marttan Manufacture

Modrý pruh retro

Proužek modrobílý „Dávej na sebe pozor.“ „Jeď opatrně.“ „Zavolej kdykoli.“ „Klidně se napij ode mě.“ „Dobrou noc a hezky se vyspi.“ Existuje mnoho způsobů, jak někomu říct, že ho máte rádi. Dneska mu můžete ustlat domodra a popřát dobrou noc. Někdy stačí překvapivě málo.

Skladem v e-shopu
2 450 Kč

Sada povlečení má klasické české rozměry, cícha 1x140/200cm, polštář 1x 70/90cm a praktické uzavírání na zip.

Ušité ze 100 % bavlny 

 

Při výrobě povlečení používáme pouze kvalitní přírodní materiály, 100 % bavlnu a 100 % len. Všechny naše materiály mají známku kvality Öko-Tex Standard 100 (tahle zkratka označuje mezinárodní testovací a certifikační systém pro textilie a zákazníkům zaručuje, že jsou vyráběny pouze ze zdravotně nezávazných materiálů. Zkrátka takový punc opravdovosti a záruka toho, že se nemusíte do našich látek bát uložit ani ty nejmenší a nejvzácnější spáče).

 

Kostkované, pruhované a jednobarevné povlečení je ze 100 % česané bavlny nejvyšší kvality. Látky, ze kterých je ušito, se vyrábějí v původní české tkalcovně.

 

Správné praní je základem dlouhé životnosti

 

Povlečení perte v běžných pracích prostředcích, ovšem nikdy nepoužívejte zesvětlovače. Tmavší povlečení doporučujeme prát naruby, aby barva zůstala stálá dobrou desítku let. Pro nejměkčí a heboučký výsledek používejte aviváž. Pokud chcete svoji ložnici opravdu provonět, kápněte přímo do bubnu pračky pár kapek levandulového esenciálního oleje. Pro dobré usínání ho můžete střídat s meduňkovým esenciálním olejem. Ucítíte opravdový rozdíl.

Naše povlečení je opatřené skrytým uzávěrem na zip, proto ho můžete nechat i vymandlovat.

 

Když budete dodržovat prací symboly na etiketách našich výrobků, uchová si povlečení svou svěžest, krásnou barvu a poctivost materiálu dlouhé roky.

Hand made