Marttan Manufacture

Levandulový esenciální olej

Lavandula Angustifolia patří mezi nejpoužívanější silice. Na kůži se může olej použít neředěný. Zabraňte kontaktu s očima. Použití: Přidejte několik kapek do vody v lázni, nebo použijte aroma lampu na rozptýlení vůně po celé místnosti. Kápněte několik kapek oleje na polštář, lůžkoviny, nebo na naše levandulové polštářky. Pár kapek na zápěstí a krk poslouží jako parfém. Zdroj: Francie

Skladem v e-shopu
120 Kč

Levandule se již staletí využívá pro léčení různých onemocnění od malých poranění, modřin, bodnutí hmyzem a popálenin až po chronické onemocnění, jako je reumatizmus, astma a dermatitida. V aromaterapii se levandulový olej používá proti depresi, stresu, únavě a bolestem hlavy.

Hand made

Opravdový odpočinek

V ložnici strávíme třetinu života a nabíráme v ní energii na jeho aktivní dvě třetiny. Vybíráme si kvalitní matrace i postele.  Proto je na čase pořídit si i opravdové povlečení. Tkané. Měkoučké. Jemné. Všechny vzory si můžete vybrat v barvách, které jsou vašemu srdci blízké – uklidňující modrá, roztomilá růžová nebo elegantní šedá. Každý večer se budete do peřin těšit.