Marttan Manufacture

Červená kostička

Ach! Ty holčičí radosti. Taky si občas pořizujete krásné věci, které nejsou na nákupním seznamu? Dekorace. Přehozy na postele. Květiny. Jen tak. Pro radost. Pro všechny hezké domácí a útulné chvilky. A právě pro ně je i nové červené povlečení s malou kostičkou. Stačí se zachumlat a přivonět. Radost přijde sama. Jen tak.

Předobjednávka
2 450 Kč

Sada povlečení má klasické české rozměry, cícha 1x140/200cm, polštář 1x 70/90cm a praktické uzavírání na zip.

Ušité ze 100 % bavlny 

 

Při výrobě povlečení používáme pouze kvalitní přírodní materiály, 100 % bavlnu a 100 % len. Všechny naše materiály mají známku kvality Öko-Tex Standard 100 (tahle zkratka označuje mezinárodní testovací a certifikační systém pro textilie a zákazníkům zaručuje, že jsou vyráběny pouze ze zdravotně nezávazných materiálů. Zkrátka takový punc opravdovosti a záruka toho, že se nemusíte do našich látek bát uložit ani ty nejmenší a nejvzácnější spáče).

 

Kostkované, pruhované a jednobarevné povlečení je ze 100 % česané bavlny nejvyšší kvality. Látky, ze kterých je ušito, se vyrábějí v původní české tkalcovně.

 

Správné praní je základem dlouhé životnosti

 

Povlečení perte v běžných pracích prostředcích, ovšem nikdy nepoužívejte zesvětlovače. Tmavší povlečení doporučujeme prát naruby, aby barva zůstala stálá dobrou desítku let. Pro nejměkčí a heboučký výsledek používejte aviváž. Pokud chcete svoji ložnici opravdu provonět, kápněte přímo do bubnu pračky pár kapek levandulového esenciálního oleje. Pro dobré usínání ho můžete střídat s meduňkovým esenciálním olejem. Ucítíte opravdový rozdíl.

Naše povlečení je opatřené skrytým uzávěrem na zip, proto ho můžete nechat i vymandlovat.

 

Když budete dodržovat prací symboly na etiketách našich výrobků, uchová si povlečení svou svěžest, krásnou barvu a poctivost materiálu dlouhé roky.

Hand made